^Back To Top
 • 1 Fundacja Mamy z Morza
  Fundacja Mamy z Morza została powołana aby wspierać rodziców w ich codziennych trudach wychowania dzieci. Żeby promować tworzenie trwałych więzów rodzinnych, pomóc rodzicom inaczej spojrzeć na ich dziecko.
 • 2 Klub Mam Gdynia
  Klub Mam Gdynia jest klubem dla rodziców małych dzieci (głównie w wieku 0-3 lat) z całego Trójmiasta i okolic. Najczęściej spotykamy się w Gdyni, ale miewamy też "sesje wyjazdowe" w Gdańsku i Sopocie. Informację o tym, gdzie i kiedy odbędzie się najbliższe spotkanie, znajdziesz na stronie: www.klubmamgdynia.pl
 • 3 Inkubator Aktywności Rodziny
  Od poniedziałku do piątku na Karwinach a w co drugą sobotę w Śródmieściu zapraszamy na otwarte, bezpłatne spotkania dla rodziców z dziećmi w wieku 0-6 lat oraz dla samych rodziców. Grafik i opis spotkań w zakładce i na podstronie: www.inkubator.mamyzmorza.org
 • 4 Matki założycielki
  Poznałyśmy się w dobrym miejscu, w odpowiednim czasie. Obie mamy głowy pełne pomysłów i energii, żeby móc je wprowadzić w życie. Zdeklarowane działaczki społeczne, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
 • 5 Maluszek i zdrowy brzuszek
  Chcesz się dowiedzieć jak zadbać o zdrowie swojego dziecka? Chcesz poznać fakty i mity na temat diety maluszka? Dołącz do naszych spotkań w ramach projektu „Maluszek i zdrowy brzuszek”! Szczegóły w zakładce-> Maluszek i zdrowy...

Spacerujemy dla gdyńskiego hospicjum

Fundacja Mamy z Morza zaprasza na pierwszy spacer w ramach projektu "Rodzinne spacerowanie = wspólne pomaganie".

Podczas najbliższego spaceru będziemy spacerować po lasach Kędy Redłowskiej i Orłowie, dowiemy się też kilku rzeczy o malarzu, Antonim Suchanku i poznamy jego twórczość. Weźmiemy również udział w prawdziwym plenerze malarskim. Namalowane przez nas obrazy przekażemy gdyńskiemu hospicjum.

Przeprowadzimy też zbiórkę rzeczy potrzebnych hospicjum „Bursztynowa Przystań”. W miarę możliwości na spacer przynieście z sobą: środki czystości, które są bardzo potrzebne do utrzymania porządku w pokojach i kuchni rodzinnej (m.in. domestos, cif, płyn do mycia naczyń, płyn do szyb, ręczniki papierowe w rolce). Potrzebne są też pieluchy dla dorosłych rozmiar 3 oraz jednorazowe żyletki do golenia.

Podczas pleneru malarskiego urządzimy sobie piknik z pysznymi i zdrowymi przekąskami dla małych i dużych.

Celem projektu „Rodzinne spacerowanie = wspólne pomaganie” jest promocja zaangażowania się całych rodzin w działania na rzecz innych. Wolontariat rodzinny to spędzanie czasu przeznaczonego dla rodziny w wartościowy sposób, zacieśnianie więzi, tworzenie pozytywnych wzorców dla dzieci oraz promowanie obywatelskiej odpowiedzialności, a także wartościowe i ciekawe spędzenie czasu z rodziną.

25 maja, godz. 10.00, miejsce spotkania: Gdynia-Orłowo, ul. Szyprów 24B (obok Kuźni Talentów), udział bezpłatny. Czas spaceru ok. dwie godziny. Nie trzeba się zapisywać, ale warto - dla pierwszych 30 zapisanych osób gwarantujemy materiały plastyczne (płótna, pędzle, farby). Zapisy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Projekt jest realizowany przez gdyńską Fundację Mamy z Morza a finansowany przez Fundację PZU oraz Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Patronat nad wydarzeniem objęła Gdynia Rodzinna.

Copyright © 2013. Mamy z Morza Rights Reserved.


Facebook twitter