^Back To Top
 • 1 Fundacja Mamy z Morza
  Fundacja Mamy z Morza została powołana aby wspierać rodziców w ich codziennych trudach wychowania dzieci. Żeby promować tworzenie trwałych więzów rodzinnych, pomóc rodzicom inaczej spojrzeć na ich dziecko.
 • 2 Klub Mam Gdynia
  Klub Mam Gdynia jest klubem dla rodziców małych dzieci (głównie w wieku 0-3 lat) z całego Trójmiasta i okolic. Najczęściej spotykamy się w Gdyni, ale miewamy też "sesje wyjazdowe" w Gdańsku i Sopocie. Informację o tym, gdzie i kiedy odbędzie się najbliższe spotkanie, znajdziesz na stronie: www.klubmamgdynia.pl
 • 3 Inkubator Aktywności Rodziny
  Od poniedziałku do piątku na Karwinach a w co drugą sobotę w Śródmieściu zapraszamy na otwarte, bezpłatne spotkania dla rodziców z dziećmi w wieku 0-6 lat oraz dla samych rodziców. Grafik i opis spotkań w zakładce i na podstronie: www.inkubator.mamyzmorza.org
 • 4 Matki założycielki
  Poznałyśmy się w dobrym miejscu, w odpowiednim czasie. Obie mamy głowy pełne pomysłów i energii, żeby móc je wprowadzić w życie. Zdeklarowane działaczki społeczne, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
 • 5 Maluszek i zdrowy brzuszek
  Chcesz się dowiedzieć jak zadbać o zdrowie swojego dziecka? Chcesz poznać fakty i mity na temat diety maluszka? Dołącz do naszych spotkań w ramach projektu „Maluszek i zdrowy brzuszek”! Szczegóły w zakładce-> Maluszek i zdrowy...

Lato z Inkubatorem Aktywności Rodziny i Fundacją Mamy z Morza

No i się zaczęły... wakacje. Co prawda nasze maluchy mają co najwyżej wakacje od żłobka albo przedszkola, ale jednak wakacje to wakacje! W związku z wakacjami nasz grafik ulega zmianie i w Bibliotece pod Makami będziemy się spotykać w środy o godz. 10 na zajęciach Mamy mają pomysł (będziemy realizować Wasze pomysły, masa solna, malowanie palcami, zabawy z balonami - zbieramy propozycje :)

Dodatkowo w poniedziałki mamy zamiar spotykać się w plenerze, lokalizacje będą różne, śledźcie więc nas na Fb i stronie, w aktualnościach. Co dwa tygodnie chcemy odwiedzić inny plac zabaw, zapraszamy więc do włączenia się do akcji – Zaproś nas na swój ulubiony plac zabaw. Oprócz wspólnej zabawy będziemy się też bawić w bardziej zorganizowany i jak zawsze kreatywny, sposób.

Poza tym planujemy wspólne wyjścia i wyjazdy na niedalekie wycieczki, dołączcie więc do wydarzenia Wakacje z Fundacją Mamy z Morza i Inkubatorem Aktywności Rodziny, tam będziemy wrzucać najnowsze propozycje spotkań.

Czeka nas fantastyczne lato!

Cotygodniowe szczegóły jak zwykle na podstronie: inkubator.mamyzmorza.org

Copyright © 2013. Mamy z Morza Rights Reserved.


Facebook twitter