^Back To Top
 • 1 Fundacja Mamy z Morza
  Fundacja Mamy z Morza została powołana aby wspierać rodziców w ich codziennych trudach wychowania dzieci. Żeby promować tworzenie trwałych więzów rodzinnych, pomóc rodzicom inaczej spojrzeć na ich dziecko.
 • 2 Klub Mam Gdynia
  Klub Mam Gdynia jest klubem dla rodziców małych dzieci (głównie w wieku 0-3 lat) z całego Trójmiasta i okolic. Najczęściej spotykamy się w Gdyni, ale miewamy też "sesje wyjazdowe" w Gdańsku i Sopocie. Informację o tym, gdzie i kiedy odbędzie się najbliższe spotkanie, znajdziesz na stronie: www.klubmamgdynia.pl
 • 3 Inkubator Aktywności Rodziny
  Od poniedziałku do piątku na Karwinach a w co drugą sobotę w Śródmieściu zapraszamy na otwarte, bezpłatne spotkania dla rodziców z dziećmi w wieku 0-6 lat oraz dla samych rodziców. Grafik i opis spotkań w zakładce i na podstronie: www.inkubator.mamyzmorza.org
 • 4 Matki założycielki
  Poznałyśmy się w dobrym miejscu, w odpowiednim czasie. Obie mamy głowy pełne pomysłów i energii, żeby móc je wprowadzić w życie. Zdeklarowane działaczki społeczne, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
 • 5 Maluszek i zdrowy brzuszek
  Chcesz się dowiedzieć jak zadbać o zdrowie swojego dziecka? Chcesz poznać fakty i mity na temat diety maluszka? Dołącz do naszych spotkań w ramach projektu „Maluszek i zdrowy brzuszek”! Szczegóły w zakładce-> Maluszek i zdrowy...

Ruszyły zapisy na spotkania w Pucku!

Zapraszamy na cykl czterech spotkań dla rodziców dzieci w wieku 0-3 lat, podczas których poznamy się, będziemy się wspólnie bawić z dziećmi i dowiemy się, na czym polegają spotkania klubu rodzica.

Jeśli chcesz poznać innych rodziców, chcesz, żeby Twoje dziecko przebywało wraz z rówieśnikami i nauczyło funkcjonować w grupie, chcesz ciekawie spędzić czas i nauczyć się kreatywnych zabaw z dziećmi, dołącz do nas!
Spotkania są otwarte i bezpłatne, można na nie dołączyć w każdej chwili.
Widzimy się w czytelni Biblioteki Publicznej w Pucku (ul. Sambora 16, I piętro), która zamieni się w mini-salę zabaw dla najmłodszych pełną śmiechu, zabawy i śpiewów.
Daty spotkań: 24.09, 1.10, 15.10 i 29.10, godz. 10.
Zapisy poprzez formularz na naszej stronie (http://mamyzmorza.org/index.php/zapisy-na-spotkania-w-pucku) oraz w Bibliotece.


Projekt jest finansowany ze środków Funduszu Inicjowania Rozwoju, będzie realizowany od marca do listopada 2015 r. Donatorami funduszu są: Grupa LOTOS S.A. - Partner Generalny, a Partnerzy Funduszu to ENERGA oraz Polpharma S.A.


Realizator projektu: Fundacja Mamy z Morza. Partnerzy projektu: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada Korzeniowskiego w Gdańsku - partner z sektora samorządowego Clementoni – producent zabawek - partner z sektora prywatnego.

Copyright © 2013. Mamy z Morza Rights Reserved.


Facebook twitter