^Back To Top
 • 1 Fundacja Mamy z Morza
  Fundacja Mamy z Morza została powołana aby wspierać rodziców w ich codziennych trudach wychowania dzieci. Żeby promować tworzenie trwałych więzów rodzinnych, pomóc rodzicom inaczej spojrzeć na ich dziecko.
 • 2 Klub Mam Gdynia
  Klub Mam Gdynia jest klubem dla rodziców małych dzieci (głównie w wieku 0-3 lat) z całego Trójmiasta i okolic. Najczęściej spotykamy się w Gdyni, ale miewamy też "sesje wyjazdowe" w Gdańsku i Sopocie. Informację o tym, gdzie i kiedy odbędzie się najbliższe spotkanie, znajdziesz na stronie: www.klubmamgdynia.pl
 • 3 Inkubator Aktywności Rodziny
  Od poniedziałku do piątku na Karwinach a w co drugą sobotę w Śródmieściu zapraszamy na otwarte, bezpłatne spotkania dla rodziców z dziećmi w wieku 0-6 lat oraz dla samych rodziców. Grafik i opis spotkań w zakładce i na podstronie: www.inkubator.mamyzmorza.org
 • 4 Matki założycielki
  Poznałyśmy się w dobrym miejscu, w odpowiednim czasie. Obie mamy głowy pełne pomysłów i energii, żeby móc je wprowadzić w życie. Zdeklarowane działaczki społeczne, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
 • 5 Maluszek i zdrowy brzuszek
  Chcesz się dowiedzieć jak zadbać o zdrowie swojego dziecka? Chcesz poznać fakty i mity na temat diety maluszka? Dołącz do naszych spotkań w ramach projektu „Maluszek i zdrowy brzuszek”! Szczegóły w zakładce-> Maluszek i zdrowy...

Zakończenie projektu Pomorskie Kluby Rodzica

Z przyjemnością informujemy, że w wyniku projektu „Pomorskie Kluby Rodzica” odbyły się szkolenia lokalnych liderek w trzech miastach: Kartuzach, Kościerzynie i Pucku. W jej wyniku powstały trzy kluby: Kartuski Klub Rodzica, Kościerski Klub Rodzica i Pucki Klub Rodzica.

Kontakt do klubów:
Kartuzy: www.facebook.com/kartuskiklubrodzicow
Kościerzyna: kontakt przez MOPS w Kościerzynie: http://www.mops.kna.pl/
Puck: www.facebook.com/puckiklubrodzica

Dziękujemy za udział w projekcie i zapraszamy do lokalnych klubów!

Projekt został sfinansowany ze środków Funduszu Inicjowania Rozwoju. Donatorzy funduszu: Grupa LOTOS S.A. - Partner Generalny. Partnerzy Funduszu to ENERGA oraz Polpharma S.A.

Realizator projektu: Fundacja Mamy z Morza. Partnerzy projektu: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada Korzeniowskiego w Gdańsku - partner z sektora samorządowego Clementoni – producent zabawek - partner z sektora prywatnego.

Copyright © 2013. Mamy z Morza Rights Reserved.


Facebook twitter