^Back To Top
 • 1 Fundacja Mamy z Morza
  Fundacja Mamy z Morza została powołana aby wspierać rodziców w ich codziennych trudach wychowania dzieci. Żeby promować tworzenie trwałych więzów rodzinnych, pomóc rodzicom inaczej spojrzeć na ich dziecko.
 • 2 Klub Mam Gdynia
  Klub Mam Gdynia jest klubem dla rodziców małych dzieci (głównie w wieku 0-3 lat) z całego Trójmiasta i okolic. Najczęściej spotykamy się w Gdyni, ale miewamy też "sesje wyjazdowe" w Gdańsku i Sopocie. Informację o tym, gdzie i kiedy odbędzie się najbliższe spotkanie, znajdziesz na stronie: www.klubmamgdynia.pl
 • 3 Inkubator Aktywności Rodziny
  Od poniedziałku do piątku na Karwinach a w co drugą sobotę w Śródmieściu zapraszamy na otwarte, bezpłatne spotkania dla rodziców z dziećmi w wieku 0-6 lat oraz dla samych rodziców. Grafik i opis spotkań w zakładce i na podstronie: www.inkubator.mamyzmorza.org
 • 4 Matki założycielki
  Poznałyśmy się w dobrym miejscu, w odpowiednim czasie. Obie mamy głowy pełne pomysłów i energii, żeby móc je wprowadzić w życie. Zdeklarowane działaczki społeczne, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
 • 5 Maluszek i zdrowy brzuszek
  Chcesz się dowiedzieć jak zadbać o zdrowie swojego dziecka? Chcesz poznać fakty i mity na temat diety maluszka? Dołącz do naszych spotkań w ramach projektu „Maluszek i zdrowy brzuszek”! Szczegóły w zakładce-> Maluszek i zdrowy...

Spacerujemy i edukujemy właścicieli psów!

Fundacja Mamy z Morza zaprasza na drugi spacer w ramach projektu "Rodzinne spacerowanie = wspólne pomaganie".

Podczas najbliższego spaceru będziemy spacerować po parkach i skwerach w Śródmieściu Gdyni oraz Bulwarze Nadmorskim. Przy okazji rodzinnego spaceru będziemy propagować wiedzę dotyczącą sprzątania po swoim psie – nagradzać tych, którzy utrzymują czystość w parkach i na ulicach i edukować tych, którzy jeszcze tego nie robią. Właścicielom psów będziemy rozdawać specjalne torebki. Na koniec spaceru urządzimy sobie rodzinny piknik z zabawami i atrakcjami dla dzieci.

Naszymi gośćmi będą: trenerka psów, która opowie o psiej duszy oraz o tym, jak się z psami obchodzić, żeby nie zrobiły nam krzywdy. O wolontariacie w Ciapkowie opowie nam przedstawiciel schroniska – wiecie, że w pomoc psom i kotom z Ciapkowa angażuje się ponad 500 osób? Możecie dołączyć do tej grupy.

Na spacer w miarę możliwości prosimy przynieść niepotrzebne koce, poszewski, niepotrzebne smycze i obroże lub karmę dla zwierzaków, którą przekażemy dla podopiecznych Ciapkowa.

Celem projektu „Rodzinne spacerowanie = wspólne pomaganie” jest promocja zaangażowania się całych rodzi w działania na rzecz innych. Wolontariat rodzinny to spędzanie czasu przeznaczonego dla rodziny w wartościowy sposób, zacieśnianie więzi, tworzenie pozytywnych wzorców
dla dzieci oraz promowanie obywatelskiej odpowiedzialności, a także wartościowe i ciekawe spędzenie czasu z rodziną.

Projekt jest realizowany przez gdyńską Fundację Mamy z Morza a finansowany przez Fundację PZU oraz Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Patronat nad wydarzeniem objęła Gdynia Rodzinna.

Spotykamy się 8 czerwca, godz. 11.00, start: Skwer Plymouth, pod kotwicą. Czas spaceru ok. dwie godziny. Spacer zakończymy piknikiem rodzinnym na Bulwarze Nadmorskim, na wysokości „Rybek”. Udział bezpłatny.

Do zobaczenia na spacerze!

Copyright © 2013. Mamy z Morza Rights Reserved.


Facebook twitter