^Back To Top
 • 1 Fundacja Mamy z Morza
  Fundacja Mamy z Morza została powołana aby wspierać rodziców w ich codziennych trudach wychowania dzieci. Żeby promować tworzenie trwałych więzów rodzinnych, pomóc rodzicom inaczej spojrzeć na ich dziecko.
 • 2 Klub Mam Gdynia
  Klub Mam Gdynia jest klubem dla rodziców małych dzieci (głównie w wieku 0-3 lat) z całego Trójmiasta i okolic. Najczęściej spotykamy się w Gdyni, ale miewamy też "sesje wyjazdowe" w Gdańsku i Sopocie. Informację o tym, gdzie i kiedy odbędzie się najbliższe spotkanie, znajdziesz na stronie: www.klubmamgdynia.pl
 • 3 Inkubator Aktywności Rodziny
  Od poniedziałku do piątku na Karwinach a w co drugą sobotę w Śródmieściu zapraszamy na otwarte, bezpłatne spotkania dla rodziców z dziećmi w wieku 0-6 lat oraz dla samych rodziców. Grafik i opis spotkań w zakładce i na podstronie: www.inkubator.mamyzmorza.org
 • 4 Matki założycielki
  Poznałyśmy się w dobrym miejscu, w odpowiednim czasie. Obie mamy głowy pełne pomysłów i energii, żeby móc je wprowadzić w życie. Zdeklarowane działaczki społeczne, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
 • 5 Maluszek i zdrowy brzuszek
  Chcesz się dowiedzieć jak zadbać o zdrowie swojego dziecka? Chcesz poznać fakty i mity na temat diety maluszka? Dołącz do naszych spotkań w ramach projektu „Maluszek i zdrowy brzuszek”! Szczegóły w zakładce-> Maluszek i zdrowy...

1,2,3 Karwiny!

Chcesz spędzić czas z dzieckiem poza domem, ale nie masz pomysłu, co zrobić? Zapraszamy na muzyczne zajęcia w bibliotece na Karwinach i letnie spotkania w plenerze dla rodziców z dziećmi połączone z teatrzykami, które odbędą się w ramach projektu „Raz, Dwa, Trzy Karwiny”.

Od maja do grudnia w Bibliotece pod Makami odbędą się muzyczne spotkania dla rodziców małych dzieci (w wieku 0-3 lata). W ich trakcie uczestnicy poznają nowe wierszyki oraz piosenki i wspólnie z dziećmi się bawią. Przy okazji mogą poznać innych rodziców i wymienić się z nimi swoimi doświadczeniami a maluchy bawią się w grupie rówieśniczej zdobywając bardzo cenne umiejętności społeczne.

Latem, w lipcu i sierpniu, odbędą się spektakle Teatrzyku Co w Trawie Piszczy, połączone z piknikami. Na te spotkania zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku do ok. 10 lat.

Udział we wszystkich spotkaniach jest bezpłatny dzięki finansowaniu z programu Gminy Gdynia pt. „Przyjazna Dzielnica”.

Partnerami projektu są: Rada Dzielnicy Karwiny, Fundacja Mamy z Morza, Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni i Fundacja Wspierania i Rozwoju Rodziny WiRR.

Zajęcia muzyczne odbywają się we wtorki w Bibliotece pod Makami (ul. Brzechwy3/5) i są podzielone na grupy wiekowe. Godz. 9 – dzieci w wieku 2-3 lata, godz. 9:30 – dzieci w wieku 1-2 lata (chodzące) oraz godz. 10 – dzieci w wieku 0-3 lata.

Pikniki rodzinne z przedstawieniami odbędą się: 3.07, 24.07, 21.08. W przypadku niepogody pikniki i przedstawienia zostaną przeniesione na inny termin.

Copyright © 2013. Mamy z Morza Rights Reserved.


Facebook twitter