^Back To Top
 • 1 Fundacja Mamy z Morza
  Fundacja Mamy z Morza została powołana aby wspierać rodziców w ich codziennych trudach wychowania dzieci. Żeby promować tworzenie trwałych więzów rodzinnych, pomóc rodzicom inaczej spojrzeć na ich dziecko.
 • 2 Klub Mam Gdynia
  Klub Mam Gdynia jest klubem dla rodziców małych dzieci (głównie w wieku 0-3 lat) z całego Trójmiasta i okolic. Najczęściej spotykamy się w Gdyni, ale miewamy też "sesje wyjazdowe" w Gdańsku i Sopocie. Informację o tym, gdzie i kiedy odbędzie się najbliższe spotkanie, znajdziesz na stronie: www.klubmamgdynia.pl
 • 3 Inkubator Aktywności Rodziny
  Od poniedziałku do piątku na Karwinach a w co drugą sobotę w Śródmieściu zapraszamy na otwarte, bezpłatne spotkania dla rodziców z dziećmi w wieku 0-6 lat oraz dla samych rodziców. Grafik i opis spotkań w zakładce i na podstronie: www.inkubator.mamyzmorza.org
 • 4 Matki założycielki
  Poznałyśmy się w dobrym miejscu, w odpowiednim czasie. Obie mamy głowy pełne pomysłów i energii, żeby móc je wprowadzić w życie. Zdeklarowane działaczki społeczne, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
 • 5 Maluszek i zdrowy brzuszek
  Chcesz się dowiedzieć jak zadbać o zdrowie swojego dziecka? Chcesz poznać fakty i mity na temat diety maluszka? Dołącz do naszych spotkań w ramach projektu „Maluszek i zdrowy brzuszek”! Szczegóły w zakładce-> Maluszek i zdrowy...

Ruszamy z nowymi projektami i spotkaniami

Jak już zapewnię wiecie, w ostatnim czasie, udało nam się zdobyć nowe dofinansowania na nasze działania na rzecz rodzin - z konkursu "Przyjazna dzielnica", realizowanego przez Miasto Gdynia oraz z "FIO" czyli Funduszu Inicjatyw Obywatelskich organizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

W związku z tym będziemy mogły zorganizować więcej zajęć. 

 

Przedstawiamy nasz plan na najbliższy tydzień (9-12 maj 2016r.):

 

Jutro widzimy się w Bibliotece na Obłużu (Filia nr 1, ul. Boisko 6), gdzie o godzinie 17:00 poprowadzimy zajęcia muzyczne (dwie grupy: o godz. 17 maluszki w wieku 0-1,5 roku, o godz. 18 starsze, w wieku 1,5-3 lata). Do lipca będziemy tam co tydzień:) Zajęcia są prowadzone w ramach programu "Przyjazna dzielnica" przy współpracy z Radą Dzielnicy Obłuże, Miastem Gdynia i Biblioteką. Spotkania są otwarte i bezpłatne.
Od wtorku do czwartku jesteśmy w Bibliotece na Karwinach.
Wtorkowa muzyka odbywa się bez zmian - mamy 3 grupy. Stratujemy o 9:00. Zajęcia są prowadzone w ramach programu "Przyjazna dzielnica" przy współpracy z Radą Dzielnicy Karwiny, Miastem Gdynia i Biblioteką.
Równocześnie, w drugiej sali dzieci będą się wspólnie bawić i integrować z rówieśnikami.
W środę wracamy z zajęciami pt. Mam pomysł.
W czwartek zapraszamy na spotkanie ‪#‎KlubMamGdynia‬.
Wyżej wymienione zajęcia realizowane są w ramach projektu ‪#‎CentrumAktywnejRodziny‬, który jest dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.
Śledźcie naszą stronę bo w przyszłym tygodniu pojawią się nowe zajęcia:)

Copyright © 2013. Mamy z Morza Rights Reserved.


Facebook twitter