^Back To Top
 • 1 Fundacja Mamy z Morza
  Fundacja Mamy z Morza została powołana aby wspierać rodziców w ich codziennych trudach wychowania dzieci. Żeby promować tworzenie trwałych więzów rodzinnych, pomóc rodzicom inaczej spojrzeć na ich dziecko.
 • 2 Klub Mam Gdynia
  Klub Mam Gdynia jest klubem dla rodziców małych dzieci (głównie w wieku 0-3 lat) z całego Trójmiasta i okolic. Najczęściej spotykamy się w Gdyni, ale miewamy też "sesje wyjazdowe" w Gdańsku i Sopocie. Informację o tym, gdzie i kiedy odbędzie się najbliższe spotkanie, znajdziesz na stronie: www.klubmamgdynia.pl
 • 3 Inkubator Aktywności Rodziny
  Od poniedziałku do piątku na Karwinach a w co drugą sobotę w Śródmieściu zapraszamy na otwarte, bezpłatne spotkania dla rodziców z dziećmi w wieku 0-6 lat oraz dla samych rodziców. Grafik i opis spotkań w zakładce i na podstronie: www.inkubator.mamyzmorza.org
 • 4 Matki założycielki
  Poznałyśmy się w dobrym miejscu, w odpowiednim czasie. Obie mamy głowy pełne pomysłów i energii, żeby móc je wprowadzić w życie. Zdeklarowane działaczki społeczne, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
 • 5 Maluszek i zdrowy brzuszek
  Chcesz się dowiedzieć jak zadbać o zdrowie swojego dziecka? Chcesz poznać fakty i mity na temat diety maluszka? Dołącz do naszych spotkań w ramach projektu „Maluszek i zdrowy brzuszek”! Szczegóły w zakładce-> Maluszek i zdrowy...

Teatrzyk na Karwinach

3 lipca, w niedzielę, o godz. 11 zapraszamy na Karwiny na występ Teatrzyku Co w Trawie Piszczy, który zaprezentuje nam "Pory roku" - spektakl dla najmłodszych widzów. Wstęp wolny, obowiązują zapisy poprzez formularz.


Pory roku to teatr codzienności, w którym opowiadamy o różnych aspektach wiosny, lata, jesieni i zimy. Do teatralnej zabawy wykorzystujemy przedmioty znane z przestrzeni domowej (krzesła, kołdry, firankę), ale też sensoryczne – specjalne przygotowane - rekwizyty, z którymi Mali Widzowie mogą się zapoznać także po spektaklu. Bawimy się też różnymi konwencjami teatralnymi. Aktorzy Teatrzyku Co w Trawie Piszczy grają i śpiewają na żywo. W swoich działaniach odwołują się do dziecięcych gier i zabaw. Nasze spektakle są odpowiednie dla Dzieci w wieku żłobkowym, ale jednocześnie atrakcyjne także dla Przedszkolaków. Zakładają możliwość interakcji, jednak jej nie narzucają. Utkane są za to z pięknych obrazów, bogatych w sensoryczne rekwizyty.

„Teatrzyk Co w Trawie Piszczy” to pierwsza na Pomorzu grupa tworząca spektakle odpowiednie nawet dla najNAJMŁODSZEGO Widza.

Spektakl odbędzie się na terenie przedszkola nr 44 (ul. Tatarczana 4) w niedzielę, 3 lipca o godz. 11. Po nim odbędzie się rodzinny piknik z zabawami dla dzieci.
Projekt „1,2,3 Karwiny” to cykl spotkań muzycznych dla rodziców małych dzieci odbywających się w Bibliotece pod Makami (ul. Brzechwy 3/5) oraz akcji wakacyjnych.

Projekt "1,2,3 Karwiny" jest realizowany we współpracy Biblioteką (filia nr 14), Fundacją Wspierania i Rozwoju Rodziny oraz Radą Dzielnicy z programu "Przyjazna Dzielnica" finansowanym ze środków Gminy Gdynia.

Copyright © 2013. Mamy z Morza Rights Reserved.


Facebook twitter