^Back To Top
 • 1 Fundacja Mamy z Morza
  Fundacja Mamy z Morza została powołana aby wspierać rodziców w ich codziennych trudach wychowania dzieci. Żeby promować tworzenie trwałych więzów rodzinnych, pomóc rodzicom inaczej spojrzeć na ich dziecko.
 • 2 Klub Mam Gdynia
  Klub Mam Gdynia jest klubem dla rodziców małych dzieci (głównie w wieku 0-3 lat) z całego Trójmiasta i okolic. Najczęściej spotykamy się w Gdyni, ale miewamy też "sesje wyjazdowe" w Gdańsku i Sopocie. Informację o tym, gdzie i kiedy odbędzie się najbliższe spotkanie, znajdziesz na stronie: www.klubmamgdynia.pl
 • 3 Inkubator Aktywności Rodziny
  Od poniedziałku do piątku na Karwinach a w co drugą sobotę w Śródmieściu zapraszamy na otwarte, bezpłatne spotkania dla rodziców z dziećmi w wieku 0-6 lat oraz dla samych rodziców. Grafik i opis spotkań w zakładce i na podstronie: www.inkubator.mamyzmorza.org
 • 4 Matki założycielki
  Poznałyśmy się w dobrym miejscu, w odpowiednim czasie. Obie mamy głowy pełne pomysłów i energii, żeby móc je wprowadzić w życie. Zdeklarowane działaczki społeczne, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
 • 5 Maluszek i zdrowy brzuszek
  Chcesz się dowiedzieć jak zadbać o zdrowie swojego dziecka? Chcesz poznać fakty i mity na temat diety maluszka? Dołącz do naszych spotkań w ramach projektu „Maluszek i zdrowy brzuszek”! Szczegóły w zakładce-> Maluszek i zdrowy...

Jesień tuż, tuż....

Prezentujemy nasz plan na najbliższy tydzień.

Zgodnie z obietnicami - kolejne nowości 

W poniedziałek zaczynamy cykliczne spotkania w Kaliburku – nowej kawiarni przyjaznej dzieciom na Karwinach (ul. Chwaszczyńska 4b/1 – wejście od Zapolskiej, „za mostkiem”, naprzeciwko przychodni). Mamy porozmawiają o seksualności dzieci z ekspertem – Joanną Lisowską, a dzieci będą mogły pobawić się z Babcią Łucją, którą część z Was zna z najstarszej grupy Muzyki dla Smyki – to babcia Lidki. Wstęp wolny, a dodatkowo kawa w promocyjnej cenie 5 zł:)

We wtorek "Muzyka dla Smyka". Pamiętajcie o podziałach na grupy . O godzinie 9:00 i 9:30 bawią się dzieci w wieku 1,5-3 lata, a o 10:00 0-1,5 roku. Nie prowadzimy zapisów ale mamy ograniczoną przestrzeń i w grupie może być tylko 10 rodzin. Zachęcamy więc aby przyjść wcześniej. 

Środa zapowiada nam się malarsko - rano malowanie palcami (brudzące więc w razie czego weźcie ciuszki na przebranie), a po południu malowanie bez brudzenia:)

W czwartek na spotkaniu Klubu porozmawiamy o sposobach na przeziębienie. Jesień tuż tuż....

Do zobaczenia!

 


Copyright © 2013. Mamy z Morza Rights Reserved.


Facebook twitter