^Back To Top
 • 1 Fundacja Mamy z Morza
  Fundacja Mamy z Morza została powołana aby wspierać rodziców w ich codziennych trudach wychowania dzieci. Żeby promować tworzenie trwałych więzów rodzinnych, pomóc rodzicom inaczej spojrzeć na ich dziecko.
 • 2 Klub Mam Gdynia
  Klub Mam Gdynia jest klubem dla rodziców małych dzieci (głównie w wieku 0-3 lat) z całego Trójmiasta i okolic. Najczęściej spotykamy się w Gdyni, ale miewamy też "sesje wyjazdowe" w Gdańsku i Sopocie. Informację o tym, gdzie i kiedy odbędzie się najbliższe spotkanie, znajdziesz na stronie: www.klubmamgdynia.pl
 • 3 Inkubator Aktywności Rodziny
  Od poniedziałku do piątku na Karwinach a w co drugą sobotę w Śródmieściu zapraszamy na otwarte, bezpłatne spotkania dla rodziców z dziećmi w wieku 0-6 lat oraz dla samych rodziców. Grafik i opis spotkań w zakładce i na podstronie: www.inkubator.mamyzmorza.org
 • 4 Matki założycielki
  Poznałyśmy się w dobrym miejscu, w odpowiednim czasie. Obie mamy głowy pełne pomysłów i energii, żeby móc je wprowadzić w życie. Zdeklarowane działaczki społeczne, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
 • 5 Maluszek i zdrowy brzuszek
  Chcesz się dowiedzieć jak zadbać o zdrowie swojego dziecka? Chcesz poznać fakty i mity na temat diety maluszka? Dołącz do naszych spotkań w ramach projektu „Maluszek i zdrowy brzuszek”! Szczegóły w zakładce-> Maluszek i zdrowy...

Więcej niż mama!

„Więcej niż mama” – warsztaty Fundacji Mamy z Morza
Jakie są zasoby osobiste mam i jak je dobrze wykorzystać? Czym jest komunikacja empatyczna? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź na warsztatach „Więcej niż mama”.
Fundacja Mamy z Morza zaprasza na cykl bezpłatnych warsztatów dla mam z Gdyni „Więcej niż mama”. Poprowadzi je Ewa Ziarkowska-Hordyj, trenerka, psycholożka, konsultantka, a prywatnie mama dwójki dzieci.
Pierwsze spotkanie odbędzie się 11 marca (sobota) o godz. 14, w Centrum Handlowym Klif w sali zabaw Raj-Graj, która jest prowadzona przez zespół Kaliburka.
Temat: „Kobieta wartościowa”. W trakcie trzygodzinnego warsztatu uczestniczki będą zgłębiać swoją wewnętrzną motywację. Mamy będą mogły dokonać analizy zasobów osobistych takich jak doświadczenie, kompetencje i wartości, także w kontekście działań zawodowych. Przyjrzą się bliżej swoim potrzebom i ich wpływie na podejmowane działania, a także porozmawiają sobie ze swoim „wewnętrznym krytykiem”.
Tematy następnych warsztatów to: „Kobieta zorganizowana” oraz „Kobieta empatyczna”.
Warsztaty są bezpłatne.

Copyright © 2013. Mamy z Morza Rights Reserved.


Facebook twitter