^Back To Top
 • 1 Fundacja Mamy z Morza
  Fundacja Mamy z Morza została powołana aby wspierać rodziców w ich codziennych trudach wychowania dzieci. Żeby promować tworzenie trwałych więzów rodzinnych, pomóc rodzicom inaczej spojrzeć na ich dziecko.
 • 2 Klub Mam Gdynia
  Klub Mam Gdynia jest klubem dla rodziców małych dzieci (głównie w wieku 0-3 lat) z całego Trójmiasta i okolic. Najczęściej spotykamy się w Gdyni, ale miewamy też "sesje wyjazdowe" w Gdańsku i Sopocie. Informację o tym, gdzie i kiedy odbędzie się najbliższe spotkanie, znajdziesz na stronie: www.klubmamgdynia.pl
 • 3 Inkubator Aktywności Rodziny
  Od poniedziałku do piątku na Karwinach a w co drugą sobotę w Śródmieściu zapraszamy na otwarte, bezpłatne spotkania dla rodziców z dziećmi w wieku 0-6 lat oraz dla samych rodziców. Grafik i opis spotkań w zakładce i na podstronie: www.inkubator.mamyzmorza.org
 • 4 Matki założycielki
  Poznałyśmy się w dobrym miejscu, w odpowiednim czasie. Obie mamy głowy pełne pomysłów i energii, żeby móc je wprowadzić w życie. Zdeklarowane działaczki społeczne, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
 • 5 Maluszek i zdrowy brzuszek
  Chcesz się dowiedzieć jak zadbać o zdrowie swojego dziecka? Chcesz poznać fakty i mity na temat diety maluszka? Dołącz do naszych spotkań w ramach projektu „Maluszek i zdrowy brzuszek”! Szczegóły w zakładce-> Maluszek i zdrowy...

Karwiny dla Rodziny - warsztaty ceramiczne

Z początkiem marca rusza pierwszy cykl bezpłatnych warsztatów ceramicznych. Jest to część projektu „Karwiny dla rodziny!”, który zdobył dofinansowanie w ramach programu „Przyjazna Dzielnica” gdyńskiego Budżetu Obywatelskiego 2016. Druga część to cotygodniowe, wtorkowe zajęcia rytmiczne dla rodziców z dziećmi w wieku 0-3 lata w Bibliotece na Karwinach, które będą funkcjonować do końca tego roku.
 
Pierwszy cykl, realizowany w partnerstwie z Fundacją Dla Was, rozpocznie się 4 marca, o godz. 12:30 na Karwinach ul. Makuszyńskiego 20/5. Obejmuje pięć spotkań i jest przeznaczony dla dzieci od 8-go roku życia i młodzieży.
 
Warsztaty ceramiczne odkrywają i rozwijają dziecięce talenty. Kształtują wyobraźnię artystyczną, wrażliwość estetyczną, zdolności manualne, a także ćwiczą cierpliwość, koncentrację i współpracę w grupie. Warsztaty dla Fundacji Mamy z Morza poprowadzi osoba z wielkim zamiłowaniem i pasją Agnieszka Karsznia – artysta plastyk, inicjatorka i realizatorka wielu artystycznych projektów.
 
Zapisy poprzez formularz: https://goo.gl/forms/NtxETFYta7S6mAIs1
Copyright © 2013. Mamy z Morza Rights Reserved.


Facebook twitter