^Back To Top
 • 1 Fundacja Mamy z Morza
  Fundacja Mamy z Morza została powołana aby wspierać rodziców w ich codziennych trudach wychowania dzieci. Żeby promować tworzenie trwałych więzów rodzinnych, pomóc rodzicom inaczej spojrzeć na ich dziecko.
 • 2 Klub Mam Gdynia
  Klub Mam Gdynia jest klubem dla rodziców małych dzieci (głównie w wieku 0-3 lat) z całego Trójmiasta i okolic. Najczęściej spotykamy się w Gdyni, ale miewamy też "sesje wyjazdowe" w Gdańsku i Sopocie. Informację o tym, gdzie i kiedy odbędzie się najbliższe spotkanie, znajdziesz na stronie: www.klubmamgdynia.pl
 • 3 Inkubator Aktywności Rodziny
  Od poniedziałku do piątku na Karwinach a w co drugą sobotę w Śródmieściu zapraszamy na otwarte, bezpłatne spotkania dla rodziców z dziećmi w wieku 0-6 lat oraz dla samych rodziców. Grafik i opis spotkań w zakładce i na podstronie: www.inkubator.mamyzmorza.org
 • 4 Matki założycielki
  Poznałyśmy się w dobrym miejscu, w odpowiednim czasie. Obie mamy głowy pełne pomysłów i energii, żeby móc je wprowadzić w życie. Zdeklarowane działaczki społeczne, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
 • 5 Maluszek i zdrowy brzuszek
  Chcesz się dowiedzieć jak zadbać o zdrowie swojego dziecka? Chcesz poznać fakty i mity na temat diety maluszka? Dołącz do naszych spotkań w ramach projektu „Maluszek i zdrowy brzuszek”! Szczegóły w zakładce-> Maluszek i zdrowy...

Silne Kluby Rodzica

Gdynia Rodzinna oraz Fundacja Mamy z Morza zapraszają do udziału w projekcie „Dystrybutornia Pomysłów 2.0 - Silne kluby rodzica.”

Jeśli chcesz założyć w swojej dzielnicy klub rodzica, albo już go prowadzisz – zapisz się na cykl spotkań kierowanych do rodziców, liderek lub animatorek/animatorów.

Link do zapisów: https://goo.gl/forms/tEfVCamOyqYVTt4d2 

 

Pierwsze spotkanie odbędzie się 28 października 2017 r. o godz. 10:00 – 14:00 w sali F17 budynek IV PPNT ul. Al. Zwycięstwa 96/98.

 

Kolejne spotkania odbędą się:

 

- 18 listopada 10:00-16:00 (temat: warsztaty „Design Thinking – projektowanie klubu rodzica”) w sali Piaskowej PPNT, budynek II

 

- 25 listopada 10:00 – 14:00 – spotkanie motywacyjne z psycholożką, Małgorzatą Zmysłowską (sala F17 PPNT) oraz

 

- 9 grudnia 10:00 – 14:00 „Dobre praktyki czyli podzielmy się wiedzą i doświadczeniem” w Gdyńskim Centrum Organizacji Pozarządowych (ul. 3 maja 27/31).

 

W ramach projektu odbędzie się również wyjazd studyjny do Warszawy.

 

„Celem projektu jest wymiana doświadczeń, stworzenie sieci współpracy oraz integracja środowisk działających w ramach gdyńskich klubów rodzica, ale także wsparcie osób, które planują założenie klubu rodzica lub są liderami klubu. Zapraszamy także rodziców, którzy po prostu chcą wiedzieć więcej o klubach rodzica. Cieszymy się, że dzięki projektowi Gdynia Rodzinna w ciągu ostatnich czerech lat ilość klubów rodzica w Gdyni wzrosła z jednego do szesnastu! To bardzo ceniona przestrzeń aktywności dla rodziców dzieci młodszych” – wyjaśnia Beata Szadziul, pełnomocnik prezydenta ds. rodziny.

 

Copyright © 2013. Mamy z Morza Rights Reserved.


Facebook twitter