^Back To Top
 • 1 Fundacja Mamy z Morza
  Fundacja Mamy z Morza została powołana aby wspierać rodziców w ich codziennych trudach wychowania dzieci. Żeby promować tworzenie trwałych więzów rodzinnych, pomóc rodzicom inaczej spojrzeć na ich dziecko.
 • 2 Klub Mam Gdynia
  Klub Mam Gdynia jest klubem dla rodziców małych dzieci (głównie w wieku 0-3 lat) z całego Trójmiasta i okolic. Najczęściej spotykamy się w Gdyni, ale miewamy też "sesje wyjazdowe" w Gdańsku i Sopocie. Informację o tym, gdzie i kiedy odbędzie się najbliższe spotkanie, znajdziesz na stronie: www.klubmamgdynia.pl
 • 3 Inkubator Aktywności Rodziny
  Od poniedziałku do piątku na Karwinach a w co drugą sobotę w Śródmieściu zapraszamy na otwarte, bezpłatne spotkania dla rodziców z dziećmi w wieku 0-6 lat oraz dla samych rodziców. Grafik i opis spotkań w zakładce i na podstronie: www.inkubator.mamyzmorza.org
 • 4 Matki założycielki
  Poznałyśmy się w dobrym miejscu, w odpowiednim czasie. Obie mamy głowy pełne pomysłów i energii, żeby móc je wprowadzić w życie. Zdeklarowane działaczki społeczne, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
 • 5 Maluszek i zdrowy brzuszek
  Chcesz się dowiedzieć jak zadbać o zdrowie swojego dziecka? Chcesz poznać fakty i mity na temat diety maluszka? Dołącz do naszych spotkań w ramach projektu „Maluszek i zdrowy brzuszek”! Szczegóły w zakładce-> Maluszek i zdrowy...

Spacerujemy i pomagamy

29 czerwca, godz. 11.00, miejsce spotkania: Gdynia-Witomino, przystanek autobusowy Stawna na ul. Wielkokackiej w stronę Witomino-Leśniczówka. Czas spaceru ok. dwie godziny. Trasa dostępna dla wózków dziecięcych i rowerów. Podczas spaceru urządzamy piknik na polanie w lesie. Udział bezpłatny.

Fundacja Mamy z Morza zaprasza na kolejny spacer w ramach projektu "Rodzinne spacerowanie = wspólne pomaganie".

Podczas najbliższego spotkania będziemy spacerować po rezerwacie Kacze Łęgi Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. To piękna okolica a widoki takie, że można się poczuć jak na wakacjach w zupełnie innej części kraju. W połowie drogi, na leśnej polanie, zorganizujemy rodzinny piknik z zabawami dla dzieci. Przy okazji rodzinnego spaceru pomożemy Stowarzyszeniu Gaudium Vitae, które opiekuje się mamami w trudnej sytuacji.

Na spacer w miarę możliwości prosimy przynieść środki pielęgnacyjne dla dzieci lub żywność dla dzieci (mleko modyfikowane, słoiczki, makarony, kasze, ryż) oraz środki czystości do domu którą przekażemy dla podopiecznych stowarzyszenia.

Celem projektu „Rodzinne spacerowanie = wspólne pomaganie” jest promocja zaangażowania się całych rodzi w działania na rzecz innych. Wolontariat rodzinny to spędzanie czasu przeznaczonego dla rodziny w wartościowy sposób, zacieśnianie więzi, tworzenie pozytywnych wzorców
dla dzieci oraz promowanie obywatelskiej odpowiedzialności, a także wartościowe i ciekawe spędzenie czasu z rodziną.

Projekt jest realizowany przez gdyńską Fundację Mamy z Morza a finansowany przez Fundację PZU oraz Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Patronat nad wydarzeniem objęła Gdynia Rodzinna.

Do zobaczenia na spacerze!

Polub nas na Fb i zobacz relację z poprzednich spacerów: https://www.facebook.com/mamyzmorza

Copyright © 2013. Mamy z Morza Rights Reserved.


Facebook twitter