^Back To Top
 • 1 Fundacja Mamy z Morza
  Fundacja Mamy z Morza została powołana aby wspierać rodziców w ich codziennych trudach wychowania dzieci. Żeby promować tworzenie trwałych więzów rodzinnych, pomóc rodzicom inaczej spojrzeć na ich dziecko.
 • 2 Klub Mam Gdynia
  Klub Mam Gdynia jest klubem dla rodziców małych dzieci (głównie w wieku 0-3 lat) z całego Trójmiasta i okolic. Najczęściej spotykamy się w Gdyni, ale miewamy też "sesje wyjazdowe" w Gdańsku i Sopocie. Informację o tym, gdzie i kiedy odbędzie się najbliższe spotkanie, znajdziesz na stronie: www.klubmamgdynia.pl
 • 3 Inkubator Aktywności Rodziny
  Od poniedziałku do piątku na Karwinach a w co drugą sobotę w Śródmieściu zapraszamy na otwarte, bezpłatne spotkania dla rodziców z dziećmi w wieku 0-6 lat oraz dla samych rodziców. Grafik i opis spotkań w zakładce i na podstronie: www.inkubator.mamyzmorza.org
 • 4 Matki założycielki
  Poznałyśmy się w dobrym miejscu, w odpowiednim czasie. Obie mamy głowy pełne pomysłów i energii, żeby móc je wprowadzić w życie. Zdeklarowane działaczki społeczne, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
 • 5 Maluszek i zdrowy brzuszek
  Chcesz się dowiedzieć jak zadbać o zdrowie swojego dziecka? Chcesz poznać fakty i mity na temat diety maluszka? Dołącz do naszych spotkań w ramach projektu „Maluszek i zdrowy brzuszek”! Szczegóły w zakładce-> Maluszek i zdrowy...

Zapowiada się upalny spacer po Oksywiu:)

Zapraszamy na piąty, przedostatni już rodzinny spacer organizowany przez Fundację Mamy z Morza w ramach projektu „Rodzinne spacerowanie = wspólne pomaganie”. Tym razem wybierzemy się na spacer po lasach i łąkach dzielnicy Oksywie. W połowie spaceru zapraszamy na piknik na polance z widokiem na Zatokę. Podczas pikniku odbędą się także zabawy dla dzieci i zawody z nagrodami.

Udział w spacerze jest bezpłatny, uczestników prosimy o przyniesienie na niego w miarę możliwości niepotrzebnych sprzętów sportowych (piłki, skakanki, guma do skakania), gier planszowych lub puzzli, którymi nasze dzieci już się nie bawią lub materiałów plastycznych. Przekażemy je podopiecznym Świetlicy Socjoterapeutycznej "Kreatywni" na Oksywiu przy ul. Płk.Dąbka 52.

 

Spotykamy się 3 sierpnia, niedziela, godz. 11. Początek i koniec spaceru na ul. Zielonej, w okolicach przystanku autobusowego Zielona – Działki I. Czas trwania, ok. dwie godziny. Całą trasę da się przejechać wózkiem.

Celem projektu „Rodzinne spacerowanie = wspólne pomaganie” jest promocja zaangażowania się całych rodzi w działania na rzecz innych. Wolontariat rodzinny to spędzanie czasu przeznaczonego dla rodziny w wartościowy sposób, zacieśnianie więzi, tworzenie pozytywnych wzorców dla dzieci oraz promowanie obywatelskiej odpowiedzialności, a także wartościowe i ciekawe spędzenie czasu z rodziną.
Projekt jest realizowany przez gdyńską Fundację Mamy z Morza a finansowany przez Fundację PZU oraz Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Pat ronat nad wydarzeniem objęła Gdynia Rodzinna.
Zapraszamy na naszą stronę: www.mamyzmorza.org oraz Fb: https://www.facebook.com/mamyzmorza

Patronat medialny nad spacerem objęło Trójmiejskie czasopismo i portal rodzinny "Maluchy3Miasta i okolic".

 

 

Copyright © 2013. Mamy z Morza Rights Reserved.


Facebook twitter