^Back To Top
 • 1 Fundacja Mamy z Morza
  Fundacja Mamy z Morza została powołana aby wspierać rodziców w ich codziennych trudach wychowania dzieci. Żeby promować tworzenie trwałych więzów rodzinnych, pomóc rodzicom inaczej spojrzeć na ich dziecko.
 • 2 Klub Mam Gdynia
  Klub Mam Gdynia jest klubem dla rodziców małych dzieci (głównie w wieku 0-3 lat) z całego Trójmiasta i okolic. Najczęściej spotykamy się w Gdyni, ale miewamy też "sesje wyjazdowe" w Gdańsku i Sopocie. Informację o tym, gdzie i kiedy odbędzie się najbliższe spotkanie, znajdziesz na stronie: www.klubmamgdynia.pl
 • 3 Inkubator Aktywności Rodziny
  Od poniedziałku do piątku na Karwinach a w co drugą sobotę w Śródmieściu zapraszamy na otwarte, bezpłatne spotkania dla rodziców z dziećmi w wieku 0-6 lat oraz dla samych rodziców. Grafik i opis spotkań w zakładce i na podstronie: www.inkubator.mamyzmorza.org
 • 4 Matki założycielki
  Poznałyśmy się w dobrym miejscu, w odpowiednim czasie. Obie mamy głowy pełne pomysłów i energii, żeby móc je wprowadzić w życie. Zdeklarowane działaczki społeczne, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
 • 5 Maluszek i zdrowy brzuszek
  Chcesz się dowiedzieć jak zadbać o zdrowie swojego dziecka? Chcesz poznać fakty i mity na temat diety maluszka? Dołącz do naszych spotkań w ramach projektu „Maluszek i zdrowy brzuszek”! Szczegóły w zakładce-> Maluszek i zdrowy...

Ostatni rodzinny spacer

Rodzinny spacer po lasach wokół Demptowa

Zapraszamy na szósty, ostatni już rodzinny spacer organizowany przez Fundację Mamy z Morza w ramach projektu „Rodzinne spacerowanie = wspólne pomaganie”. Tym razem wybierzemy się na spacer po lasach wokół dzielnicy Demptowo, przejdziemy m.in. charakterystyczną kładka nad Estakadą Kwiatkowskiego. Podczas spaceru urządzimy sobie piknik rodzinny z zabawami dla dzieci młodszych i starszych. Cały czas będziemy też bacznie obserwować czy po drodze nie napotkamy na śmieci, które możemy posprzątać. 
Udział w spacerze jest bezpłatny.

 

10 sierpnia, niedziela, godz. 11. Początek i koniec spaceru na ul. Demptowskiej, przy wejściu do lasu. W okolicy jest przystanek autobusowy linii 114 „Demptowo”. Czas trwania, ok. dwie godziny. Całą trasę da się przejechać wózkiem.

Celem projektu „Rodzinne spacerowanie = wspólne pomaganie” jest promocja zaangażowania się całych rodzi w działania na rzecz innych. Wolontariat rodzinny to spędzanie czasu przeznaczonego dla rodziny w wartościowy sposób, zacieśnianie więzi, tworzenie pozytywnych wzorców dla dzieci oraz promowanie obywatelskiej odpowiedzialności, a także wartościowe i ciekawe spędzenie czasu z rodziną.
Projekt jest realizowany przez gdyńską Fundację Mamy z Morza a finansowany przez Fundację PZU oraz Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Pat ronat nad wydarzeniem objęła Gdynia Rodzinna.
Zapraszamy na naszą stronę: www.mamyzmorza.org oraz Fb: https://www.facebook.com/mamyzmorza

Copyright © 2013. Mamy z Morza Rights Reserved.


Facebook twitter