^Back To Top
 • 1 Fundacja Mamy z Morza
  Fundacja Mamy z Morza została powołana aby wspierać rodziców w ich codziennych trudach wychowania dzieci. Żeby promować tworzenie trwałych więzów rodzinnych, pomóc rodzicom inaczej spojrzeć na ich dziecko.
 • 2 Klub Mam Gdynia
  Klub Mam Gdynia jest klubem dla rodziców małych dzieci (głównie w wieku 0-3 lat) z całego Trójmiasta i okolic. Najczęściej spotykamy się w Gdyni, ale miewamy też "sesje wyjazdowe" w Gdańsku i Sopocie. Informację o tym, gdzie i kiedy odbędzie się najbliższe spotkanie, znajdziesz na stronie: www.klubmamgdynia.pl
 • 3 Inkubator Aktywności Rodziny
  Od poniedziałku do piątku na Karwinach a w co drugą sobotę w Śródmieściu zapraszamy na otwarte, bezpłatne spotkania dla rodziców z dziećmi w wieku 0-6 lat oraz dla samych rodziców. Grafik i opis spotkań w zakładce i na podstronie: www.inkubator.mamyzmorza.org
 • 4 Matki założycielki
  Poznałyśmy się w dobrym miejscu, w odpowiednim czasie. Obie mamy głowy pełne pomysłów i energii, żeby móc je wprowadzić w życie. Zdeklarowane działaczki społeczne, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
 • 5 Maluszek i zdrowy brzuszek
  Chcesz się dowiedzieć jak zadbać o zdrowie swojego dziecka? Chcesz poznać fakty i mity na temat diety maluszka? Dołącz do naszych spotkań w ramach projektu „Maluszek i zdrowy brzuszek”! Szczegóły w zakładce-> Maluszek i zdrowy...

Narodziny Fundacji

Z przyjemnością przekazujemy radosną wiadomość - od 1-go września 2012 roku zaczęła działać nasza fundacja Mamy z Morza. 

Fundacja Mamy z Morza została powołana aby wspierać rodziców w ich codziennych trudach wychowania dzieci. Żeby promować tworzenie trwałych więzów rodzinnych, pomóc rodzicom inaczej spojrzeć na ich dziecko. Pewnie - posiadanie malucha to ogrom roboty i czasami łatwo zapomnieć, jak fajny jest ten mały człowiek, który od jakiegoś czasu z nami mieszka. Wspólne spędzanie czasu na zabawie na pewno nam o tym przypomni. Już teraz zaangażowałyśmy się w tworzenie grup zabawowych dla rodziców. Naszym największym (do tej pory) sukcesem jest zdobycie grantu na realizację projektu "Integracja-Interakcja", który integrował rodziców dzieci zdrowych i dzieci z niepełnosprawnością. A może jednak największym sukcesem było utrzymanie spotkań w ramach Klubu Mam Gdynia przez dwa lata? Same nie możemy się zdecydować. Mamy nadzieję, że niedługo takich dylematów będziemy miały jeszcze więcej!

Chcemy pomagać rodzicom, którzy borykają się z różnymi problemami. Chcemy zachęcać kobiety do rozwoju - bycie mamą lub tatą to nie koniec świata, choć w początkowym okresie niektórzy tak się właśnie czują.

Możemy działać na terenie całego kraju, ale w tym momencie skupiamy się na naszej trójmiejskiej aglomeracji i województwie pomorskim. Znamy potrzeby naszych koleżanek, kolegów i sąsiadów - chcemy dostarczyć im tego, czego potrzebują.

Jesteśmy otwarte na współpracę z innymi organizacjami pozarządowymi, instytucjami i samorządem.

 

Copyright © 2013. Mamy z Morza Rights Reserved.


Facebook twitter