^Back To Top
 • 1 Fundacja Mamy z Morza
  Fundacja Mamy z Morza została powołana aby wspierać rodziców w ich codziennych trudach wychowania dzieci. Żeby promować tworzenie trwałych więzów rodzinnych, pomóc rodzicom inaczej spojrzeć na ich dziecko.
 • 2 Klub Mam Gdynia
  Klub Mam Gdynia jest klubem dla rodziców małych dzieci (głównie w wieku 0-3 lat) z całego Trójmiasta i okolic. Najczęściej spotykamy się w Gdyni, ale miewamy też "sesje wyjazdowe" w Gdańsku i Sopocie. Informację o tym, gdzie i kiedy odbędzie się najbliższe spotkanie, znajdziesz na stronie: www.klubmamgdynia.pl
 • 3 Inkubator Aktywności Rodziny
  Od poniedziałku do piątku na Karwinach a w co drugą sobotę w Śródmieściu zapraszamy na otwarte, bezpłatne spotkania dla rodziców z dziećmi w wieku 0-6 lat oraz dla samych rodziców. Grafik i opis spotkań w zakładce i na podstronie: www.inkubator.mamyzmorza.org
 • 4 Matki założycielki
  Poznałyśmy się w dobrym miejscu, w odpowiednim czasie. Obie mamy głowy pełne pomysłów i energii, żeby móc je wprowadzić w życie. Zdeklarowane działaczki społeczne, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
 • 5 Maluszek i zdrowy brzuszek
  Chcesz się dowiedzieć jak zadbać o zdrowie swojego dziecka? Chcesz poznać fakty i mity na temat diety maluszka? Dołącz do naszych spotkań w ramach projektu „Maluszek i zdrowy brzuszek”! Szczegóły w zakładce-> Maluszek i zdrowy...

Ruszają Gdyńskie Kluby Rodzica

Jesteś rodzicem dziecka w wieku 0-3 lat i zastanawiasz się, jak wypełnisz czas podczas urlopu rodzicielskiego i wychowawczego? Chcesz poznać innych rodziców z dzielnicy, poznać kreatywne sposoby na zabawę z dzieckiem a malucha zacząć uczyć funkcjonowania w grupie? Musisz przeczytać o projekcie „Gdyńskie Kluby Rodzica”.

Gdyńskie Kluby Rodzica” to cykl spotkań dla rodziców małych dzieci (głównie w wieku 0-3 lat), podczas których zdobędą wiedzę jak założyć klub rodzica w swojej dzielnicy. A żeby to zrobić wystarczy naprawdę niewiele – miejsce spotkań i entuzjazm liderów. Będziemy się spotykać w gdyńskich bibliotekach, które dzięki projektowi zostaną doposażone w udogodnienia dla najmłodszych.

Wnętrza bibliotek są idealne do tego typu spotkań a dodatkowo mamy nadzieję, że otoczenie książek zwiększy zainteresowanie rodziców korzystaniem z nich poza spotkaniami. Gdyńskie biblioteki mają w swoich zbiorach wiele pozycji nawet dla najmłodszych dzieci, więc warto z nich korzystać i jak najwcześniej zacząć przygodę maluchów z książkami. Będziemy się spotykać na Pogórzu ( MBP Filia nr 4, ul. Porębskiego 21), na Karwinach (MBP Filia nr 14, ul. Brzechwy 3/5) i w Chyloni (MBP Filia nr 18, ul. Kartuska 20). 

Projekt jest sfinansowany ze środków Urzędu Miasta Gdynia. 

Uczestnictwo w projekcie jest całkowicie bezpłatne.

Copyright © 2013. Mamy z Morza Rights Reserved.


Facebook twitter