^Back To Top
 • 1 Fundacja Mamy z Morza
  Fundacja Mamy z Morza została powołana aby wspierać rodziców w ich codziennych trudach wychowania dzieci. Żeby promować tworzenie trwałych więzów rodzinnych, pomóc rodzicom inaczej spojrzeć na ich dziecko.
 • 2 Klub Mam Gdynia
  Klub Mam Gdynia jest klubem dla rodziców małych dzieci (głównie w wieku 0-3 lat) z całego Trójmiasta i okolic. Najczęściej spotykamy się w Gdyni, ale miewamy też "sesje wyjazdowe" w Gdańsku i Sopocie. Informację o tym, gdzie i kiedy odbędzie się najbliższe spotkanie, znajdziesz na stronie: www.klubmamgdynia.pl
 • 3 Inkubator Aktywności Rodziny
  Od poniedziałku do piątku na Karwinach a w co drugą sobotę w Śródmieściu zapraszamy na otwarte, bezpłatne spotkania dla rodziców z dziećmi w wieku 0-6 lat oraz dla samych rodziców. Grafik i opis spotkań w zakładce i na podstronie: www.inkubator.mamyzmorza.org
 • 4 Matki założycielki
  Poznałyśmy się w dobrym miejscu, w odpowiednim czasie. Obie mamy głowy pełne pomysłów i energii, żeby móc je wprowadzić w życie. Zdeklarowane działaczki społeczne, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
 • 5 Maluszek i zdrowy brzuszek
  Chcesz się dowiedzieć jak zadbać o zdrowie swojego dziecka? Chcesz poznać fakty i mity na temat diety maluszka? Dołącz do naszych spotkań w ramach projektu „Maluszek i zdrowy brzuszek”! Szczegóły w zakładce-> Maluszek i zdrowy...

O Klubie

Na trójmiejskich forach internetowych często pojawiają się wątki, w których mama z jakiejś dzielnicy szuka koleżanki na spacery (bo ile razy można przemierzać samej z wózkiem np. Bulwar w Gdyni bez zanudzenia się na śmierć?). Klub Mam Gdynia powstał po to, aby mamy i tatusiowie mogli spotkać się z innymi rodzicami "w realu" i wymienić się swoimi doświadczeniami.

Jeśli masz znajomych, którzy nie mają jeszcze dzieci, albo których dzieci są już większe, doskonale znasz ten wzrok, który zdaje się mówić: "A co jest takiego interesującego w tym, że dziecko podnosi/nie podnosi głowy?" A w Klubie na pewno zajdziesz osoby zafascynowane fazami rozwoju noworodka czy sposobami pielęgnacji małej pupy ;)

Klub Mam Gdynia jest klubem dla rodziców małych dzieci (głównie w wieku 0-3 lat) z całego Trójmiasta i okolic. Najczęściej spotykamy się w Gdyni, ale miewamy też "sesje wyjazdowe" w Gdańsku i Sopocie. Informację o tym, gdzie i kiedy odbędzie się najbliższe spotkanie, znajdziesz na stronie internetowej klubu: www.klubmamgdynia.pl.

Klub Mam Gdynia jest częścią Ogólnopolskiej Sieci Klubów Rodziców. 

 

Jak powstał Klub:

Matki założycielki: Zosia z córeczką Helenką i Ania z synkami Kostkiem i Tytusem.

Poznałyśmy się on-line na trójmiejskim forum. Bardzo szybko przeniosłyśmy wirtualną znajomość w świat realny. Obie mnóstwo energii i - od urodzenia dzieci - sporo czasu wolnego. Postanowiłyśmy stworzyć w Gdyni klub mam, bo zamiast pisać o tym, co nas cieszy, śmieszy i niepokoi, wolimy o tym porozmawiać przy okazji spaceru czy kawie w miejscu przyjaznym mamom.

 

 

Copyright © 2013. Mamy z Morza Rights Reserved.


Facebook twitter