^Back To Top
 • 1 Fundacja Mamy z Morza
  Fundacja Mamy z Morza została powołana aby wspierać rodziców w ich codziennych trudach wychowania dzieci. Żeby promować tworzenie trwałych więzów rodzinnych, pomóc rodzicom inaczej spojrzeć na ich dziecko.
 • 2 Klub Mam Gdynia
  Klub Mam Gdynia jest klubem dla rodziców małych dzieci (głównie w wieku 0-3 lat) z całego Trójmiasta i okolic. Najczęściej spotykamy się w Gdyni, ale miewamy też "sesje wyjazdowe" w Gdańsku i Sopocie. Informację o tym, gdzie i kiedy odbędzie się najbliższe spotkanie, znajdziesz na stronie: www.klubmamgdynia.pl
 • 3 Inkubator Aktywności Rodziny
  Od poniedziałku do piątku na Karwinach a w co drugą sobotę w Śródmieściu zapraszamy na otwarte, bezpłatne spotkania dla rodziców z dziećmi w wieku 0-6 lat oraz dla samych rodziców. Grafik i opis spotkań w zakładce i na podstronie: www.inkubator.mamyzmorza.org
 • 4 Matki założycielki
  Poznałyśmy się w dobrym miejscu, w odpowiednim czasie. Obie mamy głowy pełne pomysłów i energii, żeby móc je wprowadzić w życie. Zdeklarowane działaczki społeczne, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
 • 5 Maluszek i zdrowy brzuszek
  Chcesz się dowiedzieć jak zadbać o zdrowie swojego dziecka? Chcesz poznać fakty i mity na temat diety maluszka? Dołącz do naszych spotkań w ramach projektu „Maluszek i zdrowy brzuszek”! Szczegóły w zakładce-> Maluszek i zdrowy...

Rodzinne spacerowanie = wspólne pomaganie

Fundacja Mamy z Morza zaprasza rodziny z Gdyni i okolic na cykl spacerów połączony z działaniami na rzecz innych. Spędź niedzielę w towarzystwie rodziny a przy okazji, zobacz, jaką radość daje wolontariat rodzinny!
Celem projektu „Rodzinne spacerowanie = wspólne pomaganie” jest promocja zaangażowanie całych rodzi w działania na rzecz innych. Wolontariat rodzinny to spędzanie czasu przeznaczonego dla rodziny w wartościowy sposób, zacieśnianie więzi, tworzenie pozytywnych wzorców dla dzieci oraz promowanie obywatelskiej odpowiedzialności.


Będziemy spacerować w lasach w Orłowie i Witominie, a także w parkach w centrum Gdyni. Wybierzemy się również na krótką wycieczkę poza miasto. To tylko niektóre trasy spacerów, na które będzie można się wybrać od maja do sierpnia. Na koniec każdego spaceru urządzimy piknik, podczas którego dzieci będą mogły się pobawić a wszyscy – coś przekąsić.


Spacerów będzie sześć, odbędą się w niedziele: 25.05, 8.06, 29.06, 13.07, 3.08, 10.08. Na koniec każdego spaceru zapraszamy na piknik rodzinny. Udział w nich jest bezpłatny.


Projekt jest realizowany przez gdyńską Fundację Mamy z Morza a finansowany przez Fundację PZU oraz Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

Copyright © 2013. Mamy z Morza Rights Reserved.


Facebook twitter